Liverpool bëhet vonë për finalen e Champions League! Lojtarët i presin në fushë, autobusi shfaqet në trafik

Një situatë e pazakontë për një finale të Champions League është shënuar në Paris. Autobusi i një prej skuadrave finalist, Liverpool-it, ka ngecur në trafik dhe ka shkuar në stadiumin ‘Stade de France’ me vonesë.

Shkak është bërë trafiku i rënduar në kryeqytet, ndërsa bëri jo pak habi situata e kamerave që tregonte Real Madrid teksa zbriste në fushë dhe autobusi i Liverpool që përpiqej të çante trafikun.


Lajmi kryesor:

Historia e Europës është Real Madrid! ‘Galaktikët’ mposhtin në finale Liverpool-in, marrin Champions-in e 14


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Totti i përket së shkuarës, Ilary Blassi 'bën publike' romancën e re

FOTO/ Totti i përket së shkuarës, Ilary Blassi 'bën publike' romancën e re