Liverpool godet shtyllën dhe Realit i anulohet goli, por pjesa e parë në Paris nuk ka fitues

 

45+3’ Mbyllet në barazim 0-0 pjesa e parë e finales së Champions League. Vlen për t’u theksuar një shtyllë e goditur nga Mane për Liverpool-in dhe një gol i anuluar për pozicion jashtë loje nga Real Madrid.


Lajmi kryesor:

Historia e Europës është Real Madrid! ‘Galaktikët’ mposhtin në finale Liverpool-in, marrin Champions-in e 14


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shkodër, ishte larguar nga shtëpia disa ditë më parë, gjendet trupi i pajetë i 49-vjeçarit në ujërat e Bunës

Shkodër, ishte larguar nga shtëpia disa ditë më parë, gjendet trupi i pajetë i 49-vjeçarit në ujërat e Bunës