Loredana lë duhanin për shkak të shtatzënisë

Mozzik dhe Loredana

Reperi shumë i njohur Mozzik do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Loredana është në muajt e fundit të shtatzënisë të cilën pas një kohe të gjatë që mediat flisnin, ishte vetë ajo që e konfirmoi në ditëlindjen e Mozzik.

Gjatë ditëlindjes së Mozzik ajo shkruante në urimin duke konfirmuar kështu se po presin një bebe.

Ne do të presim shumë gjëra së bashku, njëri është shumë afër. Ti e di se çfarë dua të them. 

                   Loredana

Sipas “Prive” për shkak të shtatzënisë, Loredana ka hequr dorë nga duhani dhe nuk e konsumon më si dikur.

Kujtojmë që këngëtarja së fundmi u fotografua në market me Mozzik dhe barku i rrumbullakosur binte shumë në sy.

a.de./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Altini: 12/10/2018 19:51

    Cfare na duhen keta se marr vesh. Po e la duhanin mire per femijen e vet por po se la kujt i pasi.

    Përgjigju
  • Xha jaho: 12/10/2018 13:21

    Na thuaj me teper se jemi shum te interesuar

    Përgjigju