Lori Cana së bashku me gruan
shfaqen më të lumtur se kurrë 

Lori Cana së bashku me gruan<br />shfaqen më të lumtur se kurrë 
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana poston vazhdimisht foto me djalin e tij, Boikenin, por pa i treguar fytyrën vogëlushit.

Ata shihen së bashku në pushime, në shtëpi, kudo ku ndodhet Cana. Por në profilin e Lorikut, rrallë herë poston foto me gruan e tij Monica.

Por së fundmi ata kanë postuar në Instagram një foto mjaft të bukur, ku duken shumë të lumtur dhe në harmoni me njëri-tjetrin.

Lorik Cana
(Postimi i Lorik Canës)

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Keisi pranon se ka ndjenja për Lorencin, këngëtari e përqafon

Keisi pranon se ka ndjenja për Lorencin, këngëtari e përqafon