POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Luana Vjollca e tronditur: Jam pa fjalë! Zoti merr përherë më të mirët pranë vetes (FOTO)

Luana Vjollca është  një nga moderatoret shqiptare që ka një  numër të madh ndejkësish në rrjetet sociale.

Gjithashtu ajo mban një komunikim shumë të afërt me fansat e saj që masivisht quhen ‘Luanatorë’. Ajo ka ndarë në rrejtete  e saj sociale me keqardhje humbjen e një prej fanseve të saj.

“Jam pa fjalë. Zoti i merr përherë më të mirët afër vetes. U prehsh në paqe engjëll. Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më ke jep jetë. Ngushëllime familjes dhe #Luanator ngushëllime”, ka shkruar Luana në Instagram, ku edhe ka postuar një fotografi të saj.

Luana nuk ka treguar shakun e ndarjes nga jeta të vajzës.

A.P./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Sportisti: 21/03/2019 14:42

    Keqardhje per kete te rene po a ka mundesi ky analfabetizëm ekstrem????? ' Mua me ke jep jete' Edhe para luftës së dytë botërore kishte më pak analfabetizëm tani në 2020 shkruajnë të tilla gafa këto pseudo shurrëgirl, për të vënë duart në kokë!! Të paktën mos shkruaj e mos flit e mbylle injorancën në pusin tënd të errësirës së pafund! A ke pak sedër kur shkruan, a ke pak përgjegjësi se po shëmton gjuhën amtare ku ka patur shumë e shumë patriot që kanë dhënë dhe jetën që ti ta flasësh sot në këto ditë e jo ta pordhosësh në këtë mënyrë! Turp të kesh!

    Përgjigju
    • Haha: 21/03/2019 17:50

      Dava bax**lle