Luana Vjollca ‘gjen’ TV, ja ku do e shohim sezonin e ri! Largohet Arjan Çani nga TV Klan?

Luana Vjollca ‘gjen’ TV, ja ku do e shohim sezonin e ri! Largohet Arjan Çani nga TV Klan?

Luana Vjollca dhe Arjan Çani

TIRANË- Ashtu sikurse edhe në futboll, vera është një “merkato” ku gazetarë e moderatorë lëvizin sa në një televizion në tjetrin.

Kjo verë padyshim do të mbahet mend gjatë pasi mund të regjistrohet 2 nga lëvizjet më të bujshme. Luana Vjollca në TV Klan. Një gjë e tillë nuk është konfirmuar zyrtarisht mirëpo ka nisur që lajmi të qarkullojë në disa media. Pas një kohe të gjatë pushim që nga largimi në Top Channel, TV Klan duket se do të jetë hapësira ku do të rikthehet në televizion.

Lëvizja tjetër e bujshme është Arjan Çani. Thuhet se këtë sezon Çani nuk do të jetë më në TV Klan dhe koha mediatike e tij të premten do i jepet Luanës.

Sa të vërteta janë këto, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim sezonin e ri.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Report Tv zbardh arsyen e vizitës së Tom Doshit në Kryeministri

Report Tv zbardh arsyen e vizitës së Tom Doshit në Kryeministri