Luiz Ejlli krahason veten me Edi Ramën: S’na mund kush në zgjedhje! Kiara i kërkon ‘të ulet’ me këmbë në tokë

Luiz Ejlli krahason veten me Edi Ramën: S’na mund kush në zgjedhje! Kiara i kërkon ‘të ulet’ me këmbë në tokë

Luiz Ejlli dhe Edi Rama

Luiz Ejlli është personazhi protagonist në këtë sezon të Big Brother VIP. Ai ka arritur t’i mbijetojë cdo nominimi ndërsa flet shpesh herë me bindje se do të jetë fituesi.

Madje ka raste që thotë se nëse nuk fiton ai, atëherë nuk do të mbahet edicioni i tretë i BBV. Së fundmi, duke qëndruar me Kiarën e ka pyetur që të ikin e ta lënë lojën dhe e krahason veten me Edi Ramën.

Luiz Ejlli: A ikim e lajmë krejt?

Kiara Tito: Pse?

Luiz Ejlli: E treguam veten. Jemi bërë si Edi Rama s’na mund kush në zgjedhje.

Kiara Tito: Rri me këmbë në tokë.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • durres: 10/03/2023 12:46

  i dashur kur degjova per perjetimin tend ne vendin e shenjte te myslimaneve meken e vetmja ndjesi qe me dhe eshte te perqafoja. duke ndjere qe je djale i kompletuar fantastik je shume pozitiv je magji per kete vend qe vuan cdo dite nga njerez qe nuk dine te falin miresi po shkruajne gjera qe e bejne tjertin te behet keq. LUIZ EJLLI ZOTI JETEN TA SHTOFTE JE ME I MIRI FITORE KUDO QE TE HEDHI JETA.

  Përgjigju
 • Nadia Asllani: 09/03/2023 17:54

  Janë çmendur shqiptarët për ca budallenj, sikur kanë zbritur hënën në tokë këta. Po çfarë i keni dhënë këtij populli o ju humbtë vula, veç degjenerimit. Si nuk e kuptoni që ju shfrytëzon Top Channali për audiencën e për paratë. Çfarë do fitoni aty përveç zhgërrytjes e përlyerjes së figurave të vajzave? Bëheni “çift” për audience e sa dilni jashtë “ndaheni për mospërputhje karakteri”. Sillet Luizi sikur ka çliruar botën, jo Shqipërinë. Kur do ta kuptoni që nuk keni asnjë ideal në jetë por silleni nga një studio në tjetrën si pordha nëpër brekë? Sa keq sa keq rinia e vendit tim e ka humbur busullën e drejtimit të jetës.

  Përgjigju
 • Me duket: 09/03/2023 14:07

  Si byth*ir ky Luizi?

  Përgjigju
 • franci: 09/03/2023 10:10

  Ky eshte RRK komplet, kengetar i deshtuar, Xhozi me qe e kish dhender e beri diplomat... halabak ordiner...

  Përgjigju
  • Eri: 09/03/2023 11:22

   Une kam qene nje prej atyre personave qe e kam gjykuar kur e vendosen Luizin diplomat, por brenda shtepise ka treguar qe e ka meritur ate vend, di te perfshihet dhe te perfshije ne bisede cdo karakter, njeri solar, i punon mendja per mire dhe per keq, di kur flet por mbi te gjitha di kur te pushoje... I vetmi difekt eshte me PD po ne kete vend kemi me shume nevoje per persona qe bejne opoziten pavarsishte partise qe perfaqesojne.

 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

PSG njofton zyrtarisht largimin e Messit, këto janë 3 zgjedhjet e mundshme për argjentinasin në sezonin e ardhshëm

PSG njofton zyrtarisht largimin e Messit, këto janë 3 zgjedhjet e mundshme për argjentinasin në sezonin e ardhshëm