'Luizi nuk rrin dot pa pirë drogë' këngëtari debaton ashpër me Oltën: Pse e the? Ia bënte me dorë… (VIDEO)

'Luizi nuk rrin dot pa pirë drogë' këngëtari debaton ashpër me Oltën: Pse e the? Ia bënte me dorë… (VIDEO)

Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli

Olta dhe Luizi kanë debatuar ashpër ndërsa kanë qenë në ambientin e jashtëm. Luizi solli në vëmendje akuzën e Oltës, se ai është një përdorues droge. Olta u përgjigj se ajo nuk ia ka thënë këtë gjë.

Olta: Më ka manipuluar biseda, ka tentuar të më manipulojë si karakter që të shfaqem si një njeri që s’jam dhe më ka ofenduar.

Kristi: Luiz, e njëjta pyetje, cila ka qenë gjëja më e rëndë që ka bërë Olta për ty?

Luizi: Kur ka thënë, Luizi nuk rri dot pa pi drogë… se më shihte buzët që I kisha të bardha pasi puthja Kiarën. Ka shpifje më të madhe? Ma të shëmtut, në një format të tillë. Edhe sikur të ishte… pavarësisht se unë se kam prek kurrë me dorë, mund të jetë një ves që e kanë shumë të rinj…s’më thotë kush. Kjo…e thotë me bindje. “E di, ju them unë!”. Ia thonte Deas, ia thonte Teas. Prandaj them, kjo ka zgjedhur mënyrën më të shëmtut me lujt këtë lojë.

Qetsori-Oltës: Po ti me ça qëllimi e ke thënë?

Olta: E di ai shumë mirë

Luizi: Ça di unë shumë mirë? Hë pra, thuje!

Olta: E di shumë mirë…

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Mohammad: 25/03/2023 13:41

    Luiz ka rob ne itali qe te njofin dhe e dine mire sa mall thith ti

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Një gazetari ruso-izraelit i ndalohet hyrja në Serbi

Një gazetari ruso-izraelit i ndalohet hyrja në Serbi