Lyrical Son dhe Gresa prindër për herë të tretë, zbulojnë emrin e veçantë për djalin e tyre

Lyrical Son dhe Gresa prindër për herë të tretë, zbulojnë emrin e veçantë për djalin e tyre

Reperi dhe bashkëshortja e tij

Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij Gresa janë bërë prindër për herë të tretë.

Pas dy vajzave, ata kanë mirëpritur në jetë një djalë. Lajmin emocionues e ka njoftuar vetë çifti në rrjete sociale.

Ndërsa sot ata kanë zgjedhur të bëjnë publik edhe emrin e veçantë të djalit të tyre.

“Bebja jonë arriti më 27 shtator 2023. Një bebe e shëndoshë i quajtur Andre Arifi. Ne jemi përjetë të bekuar dhe me fat. Faleminderit Zotiti për këtë dhuratë të çmuar”, ka shkruar Gresa.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Presidenti gjerman pret gjysmë ore në shkallët e avionit në Katar, shkak mungesa e përshëndetjes së Ministrit të Jashstëm

VIDEO/ Presidenti gjerman pret gjysmë ore në shkallët e avionit në Katar, shkak mungesa e përshëndetjes së Ministrit të Jashstëm