Majk shfaqet mes 'loçkave' në det, por Melita çfarë thotë për këtë? (Foto)

Majk shfaqet mes 'loçkave' në det, por Melita çfarë thotë për këtë? (Foto)

Reperi Majk dhe modelja Melita

Reperi Majk është një nga këngëtarët më të sukseshëm shqiptarë që pëlqehet shumë në vendin tonë dhe jashtë kufijve. Pas një lidhje të shkurtër që pati me modelen Majlinda Zeka me të cilën u bë dhe baba për herë të parë me djalin Roan, u hodh në krahët e një tjetër modeleje, Melitës. Ai madje i deklaroi dashurinë në mes të një koncerti ku idhuroi ehde një tufe me trëndafila duke e bërë kështu shumë të lumtur. 

(Foto e publikuar nga Majk)

Mirëpo ditën e sotme, Majk ëhstë shfaqur në një foto me disa lopë. "Nw det me loçkat e mia,"- shkruan reperi me humor krahas fotos. Ta ketë parë modelja këtë foto, dhe a do të jetë bërë xheloze?!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

U ekzekutua nga policia serbe, reagon gruaja Faton Hajrizit: O njeri me zemër të madhe, ku le ëndrrat

U ekzekutua nga policia serbe, reagon gruaja Faton Hajrizit: O njeri me zemër të madhe, ku le ëndrrat