Majlinda Bregu feston ditëlindjen, në shtëpi e pret surpriza e bukur nga vajza e saj

Majlinda dhe Kejda Bregu

Ish-deputetja Majlinda Bregu  ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 46-të. 

Në shtëpi e ka pritur një surprizë shumë e bukur nga vajza e saj Kejda, një pjesë e vendit e mbushur me lule shumëngjyrëshe Ajo postoi në Instastory dy video ku tregon buqetat shumëngjyrëshe që i ka dhuruar mamasë së saj.

"Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde”, shkruan Kejda krahas videove.

Postimi i Kejdës

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Mjekët nuk janë dakord me rritjen e pagës 40%, a kanë të drejtë?

Komento

Komente

 • Juli: 20/05/2020 02:42

  Gezuar ,e paskemi ne 1 dite..!

  Përgjigju
  • Ferit Hoxha: 26/05/2020 21:52

   Mire do ishte te ndryshohej.Por pushtshtetaret qe kemi ne mendojne vetem per liderin jo per popullin.×

Lajmi i fundit

John

Veliaj akuza të rënda Bashës: Mbylle protestën e rrugës së Kombit dhe Astirit në këmbim të 4 vilave, u pasurove bashkë me kunatin