Majlinda Bregu ‘udhëton në kohë’ publikon foton e 26 viteve më parë si gazetare

Majlinda Bregu

Majlinda Bregu, përmes një postimi në rrjetin e saj social ka bërë “një udhëtim në kohë”, duke kujtuar me një foto periudhën para 26 vitesh ku ajo ka qenë gazetare e RTSH-së.

E veshur me një xhaketë të bardhë ajo shkruan “Xhaketa me vata, siç është moda sot ;???? unë 26 vjet me e re????”

Në foton e publikuar, majtas në fund të saj shfaqet një telefon, ku siç ka shkruar edhe Bregu ishte ai që e lidhte me regjinë dhe nga lajmërohej për çdo gjë.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord nëse Shqipëria përdor edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perëndimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Miratohet projekt-rezoluta për Shqipërinë, Balla bisedë telefonike me Santos: Shqipëria i ka plotësuar kushte, raporti kërkoi mbajtjen e konferencës së parë ndërqeveritare