POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Makina e bërë copë copë nga përplasja/ Pamje të tjera nga aksidenti në Kavajë

Report Tv sjell pamje të tjera nga vendi i ngjarjes pas aksidentit mbrëmë në Kavajë ku makina tip 'Benz' e drejtuar nga Vilson Cara përplasi për vdekje një grua, ndërsa vajza është e plagosur në spital. Nga përplasja e makinës me tabelën e karburantit humbën jetën edhe dy të rinjtë, shoferi dhe pasagjeri, që kishin dalë për të festuar ditëlindjen e 24-vjeçarit Vilson Cara.

Makina e aksidentuar mbreme ne Kavaje


Lajmi kryesor:

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti në Kavajë, vdes ditën e lindjes i riu që drejtonte makinën me shpejtësi (Momenti tragjik i përplasjes)


d.ba./r.k./Shqiptarja.com
Komento