Makina përplas këmbësorin te bypass-i i Rrogozhinës, humb jetën 60-vjeçari

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një mjet në bypass-in e Rrogozhinës. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në orën 19:00  në afërsi të rrethrrotullimit "Teqja", ku mjeti me drejtues shtetasin Zhang Inuang ka aksidentuar këmbësorin Lutfi Deda, 60 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, 60-vjeçari humbi jetën në vendngjarje, ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit.

 

I.K./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal