'Malet tona më të larta, ujërat tona më të kaltra!' Meta shfaqet duke u hedhur me kokë në lumin e Shalës, teksa filmohet nga Bes Kallaku

Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale duket teksa zhytet në lumin e Shalës.

Meta, i veshur me uniformën e Celtikut ka hequr bluzën dhe zhytet në ujërat e Lumit Shala duke thënë para se të hidhet: Këto alpe janë fantastike! Malet tona më të larta, ujërat tona më të kaltra!

Në sfond duket aktori Bes Kallaku teksa qesh dhe filmon Metën që zhytet në lumë.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Fatosi-kosove: 19/06/2024 23:04

  Bes kallaku e ka zgjedhur per pjesmarres ne programin vip ferma ndoshta, dhe sa do i shkonte metes te konkuronte me nje dash me brina se shyt eshte vet, me duket emisioni i ri fillon ne shtator, me 26 shkurt pra te gjithe kriminelet tek vip ferma.

  Përgjigju
 • Pelioni: 19/06/2024 11:36

  Mbaje Baftjar se do mbytet e do vesh në burg se ka shkrujt ai para më shtyhu Baftjari,ai ke spaku ja futi monës jo më ty.Zoti të merr mëndjen pastaj gjënë.

  Përgjigju
 • Askushi: 19/06/2024 00:25

  Nuk i ka ik mendja jo por eshte ne rrol.ka mar diagnozen nga nje psikiater ne hamburg bashke me raportin qeta kaloj jeten ne arrest shtepije.eshte ndihmuar nga shqiotare te kisoves me shume influece.e ka ndihmuar nje ish krywminister i kosoves

  Përgjigju
 • Turi: 18/06/2024 23:17

  Shko tako Saliun dhe hidhu me koke nga dritarja po je burr..

  Përgjigju
 • Tahipi: 18/06/2024 23:01

  I Ka ik mendja

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis