Mamurras, autorët që qëlluan policët u shoqëruan mëngjesin e sotëm dhe më pas u liruan! Zbardhen emrat e 3 vëllezërve të përfshirë

1618325101_pamjee.jpg

Autorët që qëlluan policët u shoqëruan mëngjesin e sotëm në polici dhe më pas u liruan. Mëngjesin e sotëm u shoqëruan 3 vëllezërit Gentian Fufi, Besmir Fufi (Gjoni) dhe Rudolf Fufi. Më pas rreth orës 14:00 u përplasën me policët. I përfshirë në këtë ngjarje është edhe  Nikoll Fufi (Vorfi) i cili mbeti i plagosur nga përplasja.


Lajmi kryesor:

Mamurras, patrulla konfliktohet me 4 persona, polici nxjerr armën dhe plagos 2 kolegët e 1 të përfshirë! 7 të shoqëruar nga fisi i ish-deputetit Mhill Fufi


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve