Man. United 'pa busull', Crystal Palace e mposht 4-0 në Premier League

Man. United 'pa busull', Crystal Palace e mposht 4-0 në Premier League

Festa e Palace

Premier League e futbollit në Angli zhvilloi këtë të hënë një nga ndeshjet e javës së 36-të. Në Londër, Crystal Palace turpëroi 4-0 Manchester United, me këta të fundit që rrezikojnë të mbeten pa një vend edhe në Conference League.

Në "Selhurst Park" në pjesën e parë u shënuan dy gola. Olise me dopietë, Mateta dhe Mitchell shënuan për londinezët. Man. United u duk i pafuqishëm për të reaguar, me ten Hag dhe të tijtë që kanë dy ndeshje pa fitore dhe me 54 pikë mbajnë vendin e tetë. Palace me 43 pikë ndodhet në pozitën e 14-të.

Renditja:

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Merr flakë një Jet Ski që ndodhej në servis (VIDEO)

Vlorë/ Merr flakë një Jet Ski që ndodhej në servis (VIDEO)