Maradona feston triumfin e skudrës së re me kërcimin unik (VIDEO)

Maradona feston triumfin e skudrës së re me kërcimin unik (VIDEO)

Maradona duke kërcyer

Diego Armando Maradona tashmë është trajner i Gimnasia, e cila siguroi fitoren e saj duke mposhtur Godoi Kruz me rezultatin 4-2.

58- vjeçari menjëherë pas përfundimit të ndeshjes dhuroi spektakël në dhomat e zhveshjes.

Duke brohoritur bashkë me lojtarët për fitoren e arritur, Maradona ka kërcyer në një mënyrë unike që po bën xhiron e rrjetit duke magjepsur të gjithë futbollistët që ndodheshin aty.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS