Marina i dedikon fjalët më të ëmbla për ditëlindje, sa vjeç mbushi reperi (FOTO)

Reperi Getoar Selimi feston ditëlindjen dhe partnerja e tij, Marina Vjollca i ka kushtuar dedikimin më special në ditëlindjen e tij të të 37-të. Moderatorja ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto, e shkëputur nga pushimet që ata janë duke kaluar në disa vende ekzotike.

Në foto shihet Marina në krahët e Getoarit të cilit i thotë fjalët më të bukura me rastin e ditëlindjes: "Gëzuar ditëlindjen dashuri e jetës sime! Burri im, shoku im, gjithçka ...Dua të them se je bota për mua", shkruan Marina në diçiturë.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento