Martohet Blero dhe Afrona! (FOTO)

Afrona Dika dhe Blero, protagonistët e dasmës së shumëpërfolur VIP, i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni përrallore. Ceremonia është realizuar buzë bregdetit të Shëngjinit tek Rana e Hedhun.

Afrona, e veshur me fustanin e bardhë elegant, dukshëm një miksim i stilit modern me atë klasik u afrua në altar e shoqëruar nga  i ati i saj, ndërsa Blero kishte zgjedhur një shoqëruese mjaft speciale, vajzën e tij. 

Çifti kanë shkëmbyer unazat dhe puthjen speciale në altar, duke i premtuar njëri-tjetrit dashurinë e përjetshme.

1/3
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento

Komente

  • Andi: 21/09/2019 23:02

    Na jep i brisk, o gazetar! Lajme leshi, gezoheni qe Blero do qi pidh sonte.

    Përgjigju