POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Masakra e Selenicës, 8 viktimat u transportuan drejt morgut të Vlorës, po i nënshtrohen ekspertizës

8 persona të vrarë me armë zjarri. Ky ishte bilanci tragjik, pasi një 24-vjeçar hapi zjarr ndaj dy familjeve në fshatin Resulaj të Vlorës pak orë më parë. Ndërkohë 8 viktimat nga masakra e Selenicës u transportuan në morgun e Spitalit të Vlorës, ku po i nënshtrohen ekspertizës mjekësore. Policia ka rrethuar spitalin, duke mos lejuar afrimin e  njerëzve dhe gazetarëve.

/l.q.
Komento