Masivi i gurëve bllokon aksin Levan-Tepelenë, qarkullimi devijohet nga rruga e vjetër e Ballshit

Në orët e para të ditës së sotme për shkak të reshjeve intensive të shiut  që ranë gjatë natës është bllokuar aksi Levan-Tepelenë pranë Poçemit si pasojë e rrëshqitjes së një masivi gurësh në rrugë.

Si pasojë e bllokimit, Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se qarkullimi është devijuar nga rruga e vjetër e Ballshit. Ndërkohë që kompanitë kontraktore kanë mbërritur në vend për të vlerësuar situatën dhe zhbllokuar rrugën.

Ora 10:41
Masivi i gurëve bllokon aksin Levan-Tepelenë, qarkullimi devijohet nga rruga e vjetër e Ballshit

Rruga e bllokuar në aksin Levan-Tepelenë

1 / 4

Masivi i gurëve

2 / 4

Masivi i gurëve

3 / 4

Masivi i gurëve

4 / 4
/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Kryengritja në gotë e Sali Berishës kundër SHBA