Mbappe nuk merr pjesë në stërvitje, kishte dhimbje kyçi, 'tremben' francezët

Mbappe nuk merr pjesë në stërvitje, kishte dhimbje kyçi, 'tremben' francezët

Kylian Mbappe

Kylian Mbappe nuk ka marrë pjesë  në stërvitje ditën e martë me pjesën tjetër të skuadrës, sepse kishte dhimbje kyçi.  Kampioni francez, ashtu siç e njohin të gjithë, ka pasur edhe më parë dhimbje kyçi, por kjo nuk e ka pengur të luaj në katër ndeshjet e para të Botërorit duke dhuruar emocione në fushën e lojës në Katar 2022.

Sipas stafit mjekësor të Francës, sulmuesi ka bërë ushtrime në palestër për të rigjetur forcat pas atij angazhimi maksimal në fitoren e arritur në ndeshjen kundër Polonisë.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm