Mbërrijnë në Rinas 8190 doza të vaksinës Pfizer

Mbërrijnë në Rinas 8190 doza të vaksinës Pfizer.

“Edhe 8190 doza të vaksinës Pfizer mbërritën në mbrëmje, duke arritur  703,550 doza vaksinash në vend. Deri tani, me ekipet tona në të gjithë vendin, ia kemi dalë të kryejmë 345,934 vaksinime dhe do të vijojmë pa u ndalur, derisa qytetari i fundit të jetë vaksinuar”, njofton Manastirliu.


Lajmi kryesor:

COVID-19/ Mbërrijnë në Rinas 208, 000 vaksina të Sinovac dhe 8190 doza të Pfizer! Manastirliu: Në total kemi marrë mbi 700 mijë vaksina


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve ne 9 qarqe?×

Lajmi i fundit

John

10 paqartësi të mëdha që duhet t’i sqarojnë akademikët me rishkrimin e 'Historisë së shqiptarëve'