Mbështeti Erion Veliajn, Rita Ora sulmohet nga opozita: Paguhesh nga lekët e inceneratorëve

Mbështeti Erion Veliajn, Rita Ora sulmohet nga opozita: Paguhesh nga lekët e inceneratorëve

Rita Ora

Këngëtarja e famshme botërore Rita Ora, ka përfunduar nën sulmin e mediave të familjes Berisha, pasi mbështeti publikisht Erion Veliajn.

“Pasi i ka dështuar fushata dhe mashtrimet i kanë dalë sheshit, Erion Veliaj po angazhon armatën e atyre që ka paguar për koncerte apo spektakle të ndryshme në kryeqytet për të bërë mesazhe mbështetjeje për të dhe për t'i ndarë ato në rrjetet sociale. Edhe këngëtarja Rita Ora ka bërë një mesazh të tillë”, shkruan portali i familjes Berisha.

Ndërsa gazetari Berat Buzhala shkon më larg, duke aluduar se Rita Ora paguhet me lekët e inceneratorëve për të mbështetur Veliajn.

“Rita Ora e paska mbeshtetë Erion Veliajn në zgjedhje. O allah, qe qysh vendose njeri me e zhy krejt karrierën e lavdishme. Po pse moj motër, pse? Pse bohesh pjesë e krimit dhe korrupsionit? Kush të mashtron kështu? A e ke marrë far incenerator, a çka?”, shkruan ai në faqen e tij në Facebook.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Alniku: 01/05/2023 18:37

    Foli edhe Bukshkala po ti mor daj merru me oborrin tuaj që po e shisni si dikur Salioviçi detin.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë