Mbledhja drejt nisjes/ Mbërrin Hajdari, Bylykbashi i shoqëruar nga Vasili

1590944785_VASILI.jpg

Mbledhja e Reformës Zgjedhore është drejt nisjes. Pas Damian Gjiknurit, ka mbërritur në Pallatin e Kongreseve, Rudina Hajdari, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili.


Lajmi kryesor:

'Digjet' afati i ndërkombëtarëve! S'ka dakordësi për 'Zgjedhoren'! PD: PS s'hoqi dorë nga privilegjet! PS: Opozita doli me kërkesa të reja! Hajdari: I mbyllën derën SHBA-së


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të domosdoshme listat e hapura?×

Lajmi i fundit

John

Maqedonia e Veriut vendosi të mos mbyllen kufijtë me Kosovën dhe Serbinë