Mbrojtja lë për të dëshiruar, Lewandowski marshon dhe asiston për Krychoviak! Polonia shënon golin e tretë kundër Shqipërisë

54’ Shqipëria pëson edhe golin e tretë kundër Polonisë. Një hezitim i mbrojtësve tanë dhe Krychoviak nuk ka falur.


Lajmi kryesor:

Shqipëria luan mirë, por Polonia fiton thellë në Varshavë! Kuqezinjtë të zhgënjyer edhe me arbitrin


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Kriza e rezultateve, Barcelona shkarkon trajnerin Koeman