Mbyllet derbi! Tirana thyen mallkimin, mposht Partizanin në stadiumin e ri

Mbyllet derbi! Tirana thyen mallkimin, mposht Partizanin në stadiumin e ri

Pas gjashtë vitesh Tirana ka thyer mallkimin duke mposhtur Partizanin me rezultatin 2-1 në derbin e kryeqytetit. Golat e Bathës dhe Kobinas i dhanë fitoren skuadrës së Emanuel Egbo. Kjo ishte ndeshja e parë e kampionatit në stadiumin e ri, që shkon për Tiranën.


Lajmi kryesor:

Marrin fund vitet e pritjes, Tirana thyen Partizanin në derbi! Stadiumi i ri vishet bardheblu (VIDEO-GOLAT)


Ora 22:20
Mbyllet derbi! Tirana thyen mallkimin, mposht Partizanin në stadiumin e ri
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori