Me 305 km/h në tunelin e Kalimashit, çfarë tha në polici Aleks Visha: S’kam qenë drejtues mjeti

Me 305 km/h në tunelin e Kalimashit, çfarë tha në polici Aleks Visha: S’kam qenë drejtues mjeti

1679079672_nuk.JPG

Aleks Vishaj është justifikuar se nuk ka qenë drejtues i mjetit luksoz 'Lamborghini' në momentin që u xhirua video duke ecur me 305 km/h në tunelin e Kalimashit, ku rrezikuan jetën e të tjerëve.

"Nuk kam qenë unë drjetues mjeti në videon që është publikuar", ka shkruar Vishaj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Po ecte me 305 km/h me mjetin luksoz në tunelin e Kalimashit, shoqërohet në polici Aleks Vishaj! I bllokohet 'Lamborghini'


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)