“Me ja fut vetes”, Marina Vjollca vijon thumbimet ndaj motrave, në mes futet edhe mami: Ti e di grupin tënd

Familja Vjollca

Motrat Vjollca janë futur në një ‘rreth thumbimesh’ dhe situata ka avancuar. Marina është ajo që vazhdon ende të komentojë në urimin që Luana postoi në rrjetet sociale, për ditëlindjen e motrës së madhe Lirës. Arsyeja e zënkës ëhstë se Luana është e preferuara e motrës që ka sot ditëlindjen.  

"Krenaria me e madhe eshte kur me thone qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa cereku jot...Happy Birthday dashuria ime e madhe, mbeshtetja ime me e madhe, motivimi im me i madh! Te kam jeten time lal,"- shkruan Luana. “Nuk mund ta afronit kameren edhe me afer fytyres. Kujdes me keto urime se na keputet fare,"- komenton Marina.

"O jeta mos u be xheloze, jeni lumturia ime te treja. Luana je dielli im dhe pa diell nuk ka jete. Flm shume je dashuri,"- shkruan Lira si për ta nxehur Marinën. "U qyqa avash mi lal 'je dielli im dhe pa diell nuk ka jete'. Me ja fut vetes bam te beni ju te dyja,"- ja kthen sërish Marina.

Ndërsa Luana i thotë Marinës se kështu bëhen fotot me dashuri edhe Marina i përgjigjet: "Pse nuk e hengret komplet telefonin meqe paskeni kaq shume dashuri?!". Por këtij ‘konflikti’ i është bashkuar edhe mamaja e vajzave që mundohet t’i qetësojë.

“Je e papare, spo pushojme se qeshuri, xhelozi e bukur e shaka dashuri, lumturia e gjithave ju dielli famljes! Pastaj ti e di grupin tand,”- shkruan Maria, drejtuar Marinës.

Komentet në foton e Luana Vjollcës 


Lajmi kryesor:

Luana Vjollca fut në sherr motrat e saj, Marina zihet me Lirën: Veç një të keqe ka..


fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?