‘Më ka marrë malli për buzëqeshjen tënde’, Julian Deda poston foto me babanë e ndjerë

‘Më ka marrë malli për buzëqeshjen tënde’, Julian Deda poston foto me babanë e ndjerë

Julian Deda dhe Zef Deda

Aktori dhe ish-finalisti i BBV 3, Julian Deda është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ditën e sotme në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi me babain e tij të ndjerë, Zef Deda. Aktori i njohur ndërroi jetë 7 muaj më parë.

Në këtë postim ai shprehet për të atin se i mungon pafund buzëqeshja e tij. madje edhe kur ishte në shtëpinë e Big Brother, shpesh herë Juli përlotej teksa fliste për të

“Më ka marrë malli për buzëqeshjen tënde Babo! Sot, 7 muaj pa ty. Prehu i qetë zemra ime. Të dua shumë”, shkruan Juli.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Qytetarii shikues i R TV: 24/06/2024 16:49

    Ngushullime familje Deda me rastin e kujtimit te humjes 7 muaj me pare i Legjentes umorit Shqipetar z Zef Deda Nje gje me ben pershtypje ne shkrimin e tij djali i tij Juli “ Me mungon mos prania jote “ Po Jul mire e ke shkrujt Po ti tani po e kupton Se ne sajen e personalitetit te ti perfitove ca te mira materjale qe nuk i ke merituar me aftesite tate Se po e kupton se nga hikja e Zefit nga kjo bote ti nuk je i zoti me gjet nje vend pune e kupton aftesine qe ke ngele neper studio televizive tu lyp pune e tu mbajt njerez ne goje qe une jam i mire dhe keta jane te paaft jo jo Jul Hiku ai qe ju solli deri ne kete moshe Tani me forcat e tyja na sjedh nje Zef te dyte I Perjetshem Qofte z Zef Deda na thave syte

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022