Me lot në sy, Georgina Rodriguez flet për herë të parë për humbjen e djalit

Me lot në sy, Georgina Rodriguez flet për herë të parë për humbjen e djalit

Georgina Rodriguez

Në sezonin e 2 të dokumentarit të saj, "I Am Georgina", bashkëshortja e Cristiano Ronaldo ka folur për humbjen e një prej binjakëve. Ajo tregon se ka qenë momenti shumë i vështirë, por tashmë do duhet të ecë përpara pasi ka shumë gjëra për të cilët duhet të vazhdojë të jetë.

Për momentin prioriteti im është familja dhe fëmijët e mi. Jam shumë e lumtur dhe shumë mirënjohëse.  Jeta vazhdon. Kam arsye për të ecur përpara dhe për të qenë e fortë”, tha ajo.

Ronaldo bashkë me bashkëshorten e tij Georgina, prisnin të sillnin në jetë dy binjakë, një vajzë dhe një djalë, por ky i fundit, fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median