Me pistoletë në brez në mes të Burrelit, arrestohet 22-vjeçari nga Tirana! I sekuestrohet arma 'Glock' dhe 10 fishekët e fshehura në trup

Me pistoletë në brez në mes të Burrelit, arrestohet 22-vjeçari nga Tirana! I sekuestrohet arma 'Glock' dhe 10 fishekët e fshehura në trup

Foto ilustruese

Një 22-vjeçar nga Tirana është arrestuar në qendër të qytetit të Burrelit pasi po mbante në brez një armë zjarri të llojit pistoletë “Glock”, të cilën, i riu me iniciale I.R. e kishte pa leje.

Përveç armës, 22-vjeçarit iu gjetën dhe 10 fishekë, të cilët u sekuestruan. Ai akuzohet për veprën penale "Mbajtja pa leje e armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Pellazgu: 19/08/2022 11:37

    Ehee nxirreni pinjollin per 48 ore se prap do ja degjoni krismen

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore