Më shumë se 160 mijë euro, Stresi zbulon shifrën marramendëse që ka fituar nga Big Brother VIP

Më shumë se 160 mijë euro, Stresi zbulon shifrën marramendëse që ka fituar nga Big Brother VIP

Stresi

Reperi Stresi ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova, ku arriti edhe të fitojë çmimin e madh. Ky çmim nuk ishte pak, por plot 160 mijë euro. E përveç kësaj shume, Stresi si një personazh i kërkuar për shkak edhe të eksperiencës së tij në Big Brother ka përfituar para edhe nga bashkëpunime të tjera.

Në një intervistë të fundit Stresi zbuloi se ka pasur edhe kontrata të tjera dhe ka fituar shumë më shumë.

“Përveç çmimit të madh unë kam pasur edhe dy kontrata tjera si imazh, është dyfishuar shifra që kam fituar. E gjithë eksperienca që kam fituar në BBVK është diku rreth 240 mijë”, u shpreh ai.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

EMRI/ Kreu pesë vjedhje nga korriku në shtator, arrestohet 30-vjeçari në Berat! Ishte shpallur në kërkim nga policia

EMRI/ Kreu pesë vjedhje nga korriku në shtator, arrestohet 30-vjeçari në Berat! Ishte shpallur në kërkim nga policia