POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mediat angleze ‘gozhdojnë’ Meghan Markle, çfarë bëri këtë radhë Dukesha

Dukesha e Sussex Meghan Markle

Meghan Markle është një nga personat më të përfolur në të gjithë botën. Herë pas here, detaje të ndryshme nga jeta e Dukeshës ‘pushtojnë’ faqet e para të gazetave dhe mediave më të rëndësishme. Princi Harry dhe gruaja e tij ishin të pranishëm në një nga eventet më të rëndësishme të bamirësisë.

Ata u janë bashkuar fëmijëve, prindërve dhe kujdestarëve për fëmijët e sëmurë në Londër. Çifti po ndjek çmimet vjetore WellChild për të nxjerrë në pah guximin e fëmijëve të sëmurë rëndë dhe familjeve të tyre, duke i  falënderuar ata që kujdesen dhe i mbështesin. Mirëpo ajo që ra në sy ishte veshja e Meghan në këtë event.

Princi Harry dhe Meghan Markle në "Wellchild"

Dukesha e Sussex kishte zgjedhur një kostum të zi që i rrinte pas trupit dhe të linte vërtet pa frymë. Por tabloidet angleze nuk e vënë gishtin tek bukuria dhe sensualiteti i dukeshës, po mbi faktin që ky look kushton rreth 3600 stërlina. Kostumi i saj ishte nga Altuzarra, këpucët Acquazzurra dhe çantën nga Stella McCartney. "Shumë e cila nuk është pak për një spital si ai WellChild,"- raportojnë mediat angleze.

fl.mi./ke.mu.
Komento