Meriton Mjekiqi merr surprizën emocionuese: Takon babain në ‘studion’ e tij

Meriton Mjekiqi merr surprizën emocionuese: Takon babain në ‘studion’ e tij

Meriton Mjekiqi

Meriton Mjekiqi është surprizuar nga babai i tij gjatë spektaklit të mbrëmshëm.

Produksioni i kishte improvizuar një studio brenda shtëpisë dhe banori ka bërë intervistën më të veçantë të jetës së tij pasi i ftuari ishte babai i Meritonit z. Sami Mjekiqi.

Teksa ishte duke lexuar prezantimin e të ‘ftuarit’ ai emocionua dhe u  përlot kur pa të shkruar emrin e të atit.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Rindërtimi, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë

Rindërtimi, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë