Merkato e Berishës me deputetët në 8 vjet

Merkato e Berishës me deputetët në 8 vjet

Lëvizjet e deputetëve 2005-2009
 

Largimet nga PS e opozita
Tom Doshi nga PS te PDK, te PS
Taulant Dedja nga PS i pavarur
Durim Lamaj nga PS i pavarur
Durim Hushi nga PS i pavarur
Bukurosh Stafa nga PS i pavarur
Paulin Sterkaj nga PS i pavarur
Hamit Kosta nga PS i pavarur
Pashko Ujka nga PAD te PDK
 
Lëvizjet e deputetëve 2009-2013
 
Largimet nga PS
Vangjel Tavo nga PS te LSI
Shpëtim Idrizi nga PS te PDIU
Gjovalin Kadeli nga PS i pavarur
Asllan Dogjani nga PS i pavarur
Kastriot Islami nga PS i pavarur
 
Largimet e tjera 2009-2013
 
Petro Koçi nga PS te PSV 91
Luan Memushi nga PS te LSI
Angjelina Kola nga PSD te LSI
 
Largimet nga PD
Paulin Sterkaj nga PD tek PS
 
Lëvizjet e deputetëve 2013-2017
Luan Duzha nga PR tek LSI

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

EMRAT/ Ndezën zjarr dhe dogjën sipërfaqe të mëdha toke dhe tre godina, arrestohen 2 persona në Durrës

EMRAT/ Ndezën zjarr dhe dogjën sipërfaqe të mëdha toke dhe tre godina, arrestohen 2 persona në Durrës