Mero Baze: Antikomunisti që u detyrua të votojë PS prej Sali Berishës

Mero Baze: Antikomunisti që u detyrua të votojë PS prej Sali Berishës

Viktor Martini

Gazetari dhe botuesi i gazetës TemA, Mero Baze ka sjellë në faqen e tij, një pjesë të fjalimit të Viktor Martinit, një të burgosuri nga regjimi komunist, që në zgjedhjet e 14 majit, votoi Partinë Socialiste.

“Fjalimi magjepsës i Viktor Martinit antikomunistit të Shkodrës që nuk i gjen shpirti rehat që është "detyruar" të votoj socialistët prej Sali Berishës”, shkruan Mero Baze.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • juli: 22/05/2023 06:20

  Ka burra te mencur ky vend por jane te paket. Respekt....

  Përgjigju
 • Trump: 21/05/2023 23:08

  Ky ka votuar PS që në fillim se Berisha aty ka qenë në PD 30vjet

  Përgjigju
 • Mero Lamcja: 21/05/2023 22:57

  HA!HA!HA!HA! Pse kamunist osht Edi Rama ore Mero?! Qenkan ballista te maskuar si ballista ore toj!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Vazhdon dita e dytë e gjyqit të Trump, nën akuza për mashtrime në biznes

Vazhdon dita e dytë e gjyqit të Trump, nën akuza për mashtrime në biznes