Mesazhi i ambasadores së SHBA për gratë shqiptare: Meritojnë gjithçka


Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim ka bërë një urim të veçantë në ditën ndërkombëtare të gruas. "Gratë shqiptare meritojnë falënderime dhe respekt për gjithçka që ata bëjnë për familjet e tyre, vendin e tyre dhe botën tonë. Unë e ndaj vendosmërinë tuaj për të bërë një ndryshim pozitiv, në ditën ndërkombëtare të gruas & çdo ditë" shkruan Yuri Kim.


Lajmi kryesor:

8 Marsi festë dhe protestë, gjesti i veçantë i policisë në Vlorë! Rama 'thumbon' paraardhësit, Meta: Gratë s'duhet të keqpërdoren nga politika


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika