Meta i veshur kuqezi krah konsullit polak disa orë përpara ndeshjes me Poloninë: Historike

Vetëm disa orë përpara ndeshje më të rëndësishme të kombëtares sonë për ëndrrën drejt botërorit, presidenti Ilir Meta ka publikuar një fotografi në mbështetje të kuqezinjve.

Krah për krah me Konsullin e Nderit të Shqipërisë në Poloni, të veshur me flamuj dhe shaje të flamurit tonë, Meta shfaqet i buzëqeshur duke shprehur optimizëm përpara ndeshjes historike siç e quan edhe ai.

 


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin