Meta- Ramës: E duam Vjosën! Arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk do mundet ta tjetërsojë dot

Presidenti Ilir Meta nuk ka nguruar që t'i kthejë një përgjigje kryeministrit Edi Rama për akuzat e bëra për Lumin Vjosa.

"E duam Vjosën dhe do ta mbrojmë! Një trashëgimi natyrore kombëtare me rëndësi të jashtëzakonshme dhe potencial të madh turistik që arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk do mundet ta tjetërsojë dot", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

'Të shpallet Vjosa Park Kombëtar'/ Rama-Metës: Sa mirë do kishte qenë sikur ta kishte mbrojtur Valbonën kur ishte zv.shef i qeverisë së Saliut


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Rama në kryesinë e OSBE-së: Jemi në krizë, kemi dështuar në trajtimin e dobësive tona