Si ndahen sipas partive ata që gjykojnë të drejtë vendimin e Metës

Si ndahen sipas partive ata që gjykojnë të drejtë vendimin e MetësVetëm 47.4% të votuesve që thonë se do të votonin për LSI e kanë vlerësuar si të drejtë vendimin e presidentit Ilir Meta për të shtyrë zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Ndërkohë, në radhët e demokratëve, vetëm 40.6% janë "pro" vendimit të Metës dhe nga socialistët vetëm 0.9%.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF në Report Tv/ 58.9% e shqiptarëve kundër dekretit të Presidentit për anulimin e zgjedhjeve


B.K./xy/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Në Japoni garohet mes shiut, Jorge Martin fiton garën e MotoGP

Në Japoni garohet mes shiut, Jorge Martin fiton garën e MotoGP