Meze me presh, speca dhe llukanik nga zonja Albana

Meze me presh, speca dhe llukanik

Përbërësit:

  • 3 presh
  • 2 speca të kuq
  • 100 ml vaj
  • Llukanik
  • Kripë, piper

Përgatitja:

Kaurdisim llukanikun në të dy krahët, e largojmë nga tigani dhe po në atë vaj kaurdisim preshin. Shtojmë specat, kripë, piper dhe pak ujë. Mbyllim kapakun dhe në fund shtojmë llukanikun.

MC/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shfrytëzuan 10-vjeçarin për të përfituar nga klikimet në TikTok, lihen në burg babai dhe gjyshja në Berat

Shfrytëzuan 10-vjeçarin për të përfituar nga klikimet në TikTok, lihen në burg babai dhe gjyshja në Berat