Milan - Inter fillon para kohe, qindra ultras kuqezinj presin skuadrën jashtë stadiumit (VIDEO)

Milan - Inter fillon para kohe, qindra ultras kuqezinj presin skuadrën jashtë stadiumit (VIDEO)

Tifozët e Milanit

Milan dhe Inter do përballen sot në 21:00 në "San Siro", në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Champions League. Tifozët kanë pushtuar rrugët e Milanos dhe me ngjyrat e secilit ekipit janë në përkrahje të futbollistëve. Tifozët kuqezinj kanë pritur autobusin e Milanit, duke krijuar një atmosferë të ngrohtë para derbit.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Interi me një këmbë në finalen e Champions League, zikaltërit mundin Milanin në derbin europian


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Skënderbeu humbet dhe 'dorëzon' shpatën, vajza spanjolle e mposht në mundje dore para Shqipëri - Spanjë

VIDEO/ Skënderbeu humbet dhe 'dorëzon' shpatën, vajza spanjolle e mposht në mundje dore para Shqipëri - Spanjë