Miliarderi iranian i publikon mesazhet private Fjolla Morinës: Mos harro se je...(Foto)

Miliarderi iranian i publikon mesazhet private Fjolla Morinës: Mos harro se je...(Foto)

Iraniani Sasha Sobhani dhe këngëtarja Fjolla Morina

Nëse jeni mjaft aktivë në rrjetet sociale, me siguri e keni vënë re që para disa ditësh kishte disa thumbime mes këngëtares Fjolla Morina dhe ish-të dashurit të këngëtares Morena Taraku, Sasha Sobhani. Ky i fundit e quajti Fjollën thjesht një fanse të tijën, e ndërsa këngëtarja publikoi një foto me shoqen e saj Morenën ku krahas saj shkruante: "Lëri të flasin. Vëllezërit para kur*ave."

Normalisht u kuptua që mesazhi shkonte për miliarderin iranian, Sobhanin. Mirëpo së fundmi Sasha ka publikuar disa mesazhe me Fjollën, ku kjo e fundit i ka bërë shumë herë reply në fotot e tij, duke e komplimentuar.

Krahas një tjetër statusi, iraniani i ka dedikuar disa rreshta Morinës.

"Fjolla Morina, duhet të kishe vazhduar për aktore, jo për këngëtare. Ti e di mirë që je shumë e vogël për të më quajtur mashtrues. Gjthsesi ti e di më mirë nga të gjithë se si është e vërteta. As nuk e dija kush je, as nuk më ka interesuar ta di, as nuk më intereson. Nuk bën pjesë tek gustot e mia. Je shumë plastikë, mos ji kaq shumë fallso kundrejt 'shoqeve' të tua. Këtë herë po e mbyll, një herë tjetër do të publikoj të gjitha sms dhe videot që më ke sjellë, kështu do kuptoj se sa shoqe e sinqertë je dhe sa e sinqertë je si person. Mirupafshim,”- shkruan ai.

Postimet e bëra nga Sasha Sobhani 

 

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fjolla: 23/11/2018 12:05

    STE KAN DAL LEKET PER OPERACIONE QE ISHE FANSE KETIJ. JO PER NOI GJO SE PER TË NGUL MA MIRE SE SHQIPTARI SKE

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Bashkia e Tiranës rehabiliton fushat sportive të shkollës ‘Kolë Jakova’

Bashkia e Tiranës rehabiliton fushat sportive të shkollës ‘Kolë Jakova’