Mirela Kumbaro lexon 'Histori pa mbarim' të Michael Ende (VIDEO)

Ashtu sikurse është bërë tashme zakon, ish ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro përzgjedh tituj librash për fëmijë dhe jo vetëm, dhe i lexon ato. 

Këtë herë Kumbaro sjell "Historia pa mbarim" të autorit Michael Ende


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?