Miriam Cani tregon unazën e martesës

Foto nga dasma

 Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u martuan në privatësi pak muaj më parë  në Maldive, por ne dimë shumë pak detaje nga dasma.

 Në videoklipin “Duamë” ata përfshinë disa pjesë nga dasma e tyre, duke përfshirë edhe vajzën Ameli.

Së fundmi, Miriam ka treguar unazën rrëzëllitëse nëpërmjet një fotoje që postoi në profilin e saj.

Si çdo detaj i dasmës së tyre edhe unaza ishtë shumë e veçantë.

Postimi i Miriam

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A keni besim se sistemi zgjedhor do të ndryshojë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Priten rrebeshe shiu, ja parashikimi i motit për sot