Mjafton një gol nga jashtë zone, Verona fiton në Leçe! Ylber Ramadani 81 minuta në fushë (VIDEO)

Festa e Veronës

Në stadiumin "Via del Mare", vendasit e Leçes u mposhtën minimalisht 0-1 nga Verona. Miqtë kështu lënë zonën e ftohtë dhe parakalojnë puljezët në renditje duke komplikuar pozitat e Leçes në klasifikim. Goli i Folorunsho në minutën e 17-të nga jashtë zone ishte deçiziv për Veronën. Për vendasit në fushë 81 minuta qëndroi Ylber Ramadani, ndërsa Medon Berisha ishte në stol.

GOLAT/ Milani fitore minimale për vendin e dytë, Juventus barazon dhe lëshon terren! Roma 2-2 në Firenze

1 maji, a respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?