POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mjekja i ndalon të bëjë selfie, Kim Kardashian gjen zgjidhjen brilante

Kim Kardashian

Ajo është e njohur si mbretëresha e selfieve dhe e pozave më provokuese në rrjetet sociale. Pikërisht për këtë arsye mjekja e Kim Kardashian ja ka ndaluar për një priudhë kohore të shkrepë selfie.

Mirëpo Kim mesa duket nuk bën dot pa këto poza dhe menjëherë ja ka gjetur zgjidhjen. Ylli i reality showt ka punësuar një asistente e cila i shkrep “ selfie-t“ në vend të saj. Edhe mamaja Kris e ka mbështetur të bijën në këtë vendim.

Kim Kardashian dhe asistentja e saj 

 

fl.mi.
Komento