POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Modelet e flokëve që do të
çmendin të gjitha vajzat

Ndryshe nga viti 2017 modelet e Flokëve do të jenë më të cmendura në vitin që po vjen.

Ngjyra pastel, trendi i njëbrirëshit, xixave dhe flokëve me reflekse nga më të çuditshmet ! Në prag të 2018 duhet të mendojmë për tendencat e reja, ndaj përmbledhim më poshtë 5 modelet e flokëve, pas të cilave do të dashurohemi të gjithë!

Frymëzuar nga guri i syrit të tigrit, një përzierje e së artës me të kaftën, duket se këto nuanca do të jenë mjaft të pëlqyera edhe për flokët ! Baza e çokollatës me fije karameli do të jetë sërish një lyerje që do të pëlqehet edhe vitin e ardhshëm.

Do u themi lamtumirë toneve të ngrohta të biondes, pasi tonalitetet e ftohta do të jenë trendi i vitit 2018. (marrë nga Living)

[gallery]25161[/gallery]Redaksia Online
A.Gj/ Shqiptarja.com

 

Komento